S přítelem duše můžeme být sami sebou.

 

Koučink osobního rozvoje

        - naše vlastní jedinečná síla

        

Každý z nás má v sobě vlastní jedinečnou sílu. Žijeme-li v souladu s touto silou, jsme plni energie, naplňujeme svoje poslání, život má pro nás smysl. Osobní koučink je o jejím nalezení, posílení a vědomém využívání. S trpělivou laskavostí vás povedu, budu vás podporovat, udržovat vaši pozornost, trénovat ... vše, co vás posune na vaší cestě k sobě. Budete se učit odpovědně řídit a žít svůj vlastní život.

Při osobním koučinku vedu klienta tak, aby byl schopen identifikovat sebe, svoje vlastní potřeby, schopnosti a dovednosti. Na základě toho si stanoví svoje cíle a způsob jak je dosáhnout. Jedná se o sladění všech těchto částí na reálném základě vlastních předpokladů a potřeb.

Co mám?

Co chci dosáhnout?

Co jsem ochoten pro to udělat?

Tři jednoduché otázky. V odpovědi však bývá mnoho zkreslení, které jsou důvodem neúspěšnosti a nespokojenosti. Pokud vycházím z mylným předpokladů, cíle stanovím na základě toho, co bych měl, nejsem ochoten pro svůj cíl nic udělat, výsledek se nedostaví - to je zcela jasné. Jedná se o proces. První představy o sobě jsou podrobovány analýze a výsledky jsou ihned použity a znovu hodnoceny a přehodnoceny.

Vedu klienta, aby dosáhl svého cíle, naučil se využívat svoje schopnosti co nejlépe a ke svým dovednostem přidal i radost z učení se. Každý z nás je jedinečný a tak ani cíl ani cesta k cíli není u každého stejná. A tato úžasná rozmanitost je to, co mě baví a fascinuje.

Osobní koučink je založený na pravidelných konzultacích. Obsah a zaměření je ryze individuální a respektuje vaše potřeby rozvoje.

Koučink zahrnuje 10 osobních konzultací v délce 2 hodin s frekvencí 1 krát týdně v dohodnutých termínech osobně. Konzultace poskytuji v Podbrdech, přes skype, nebo mohu přijet za vámi, náklady na dopravu hradí klient dle dohody. Chcete-li vědět víc, zavolejte.

Cena: 18 000,- Kč (záloha 9 000,-)

Podmínky přihlášení: Termín pro osobní koučink si nejrychleji domluvíte po telefonu, ráda vám časově vyjdu vstříc. Dohodnuté termíny jsou závazné po zaplacení zálohy. 

Záloha je na celý Základní koučink, na jednotlivé konzultaci vždy doplatíte 900,- Kč. V případě odhlášení 7 dnů před termínem prvního sezení je celá záloha nevratná. Změna termínu je možná po dohodě a to do 6 měsíců od závazně dohodnutého termínu první konzultace. 

Jak zaplatit: na účet č.: 578205993/0300 ČSOB, VS: datum vašeho narození, ve zprávě pro příjemce vaše příjmení nebo hotově. 

 

anam novinky

24.08.2018 Zvu vás na

prožitkový kurz 

V proudu života

termín přihlášení:      7.9.2018

zahájení:                 22.9.2018


anam kontakt
mapa
Libuše Rychterová
Podbrdy 71 
267 27 Liteň 

 
 
 
 
 
 
 
 
Ing. Libuše Rychterová
+420 731 582 082
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
skype    LiRychterova