S přítelem duše můžeme být sami sebou.

 

 Individuální konzultace a terapie

 

S trpělivou laskavostí vás povedu na vaší cestě k sobě, k vašemu uzdravení na úrovni duše i těla.

Při osobních konzultacích využívám Rodinné konstelace, práce s traumatem, Vnitřní dítě, Reiki, Regresní terapie, imaginace, meditace rituály  .... a zdravý rozum. Hlavním a nenahraditelným zdrojem jsou moje osobní zkušenosti. Vedu klienta, aby našel příčinu a řešení, které bude ku prospěchu jeho duši i tělu, v jeho každodenním životě. Každý z nás je jedinečný a tak ani cesta k řešení není u každého stejná. A tato úžasná rozmanitost je to, co mě baví a fascinuje.

Individuální konzultace a terapie jsou vhodné pro řešení problémů osobních, rodinných, partnerských, zdravotních, pracovních, zneužívání, závislosti, přetížení, úmrtí blízkých atd. Nebo když jen nevíte kudy kam. Vždy když potřebujete intenzivní osobní přístup a máte rádi nebo potřebujete plné soukromí a diskrétnost.

Individuální konzultace jsou vhodné i pro osobní rozvoj, pokud chcete pracovat na svém rozvoji podle okamžité vlastní potřeby.

Respektuji soukromí a zaručuji diskrétnost.

Při individuálním poradenství doporučuji osobní setkání, v případě potřeby je možné využít i telefon či skype.

Termín konzultace si nejrychleji domluvíte po telefonu, ráda vám časově vyjdu vstříc. Vždy je potřeba se objednat předem.

Místo: Konzultace poskytuji v Podbrdech. Po dohodě mohu také přijet za vámi, náklady na dopravu dle dohody hradí klient. Nebo přes skype.

Cena za individuální konzultaci je 900,- Kč za hodinu, úvodní první sezení bývá 1 - 2 hod., výjimečně podle potřeby je délka až 4 hod. Při konzultaci přes skype (lirychterova) či telefonem je podmínkou zálohová platba předem na účet č.: 578205993/0300 ČSOB  za 1 hod. konzultace, tj. 900,- Kč. Konečná cena je podle délky, minimálně však 900,- Kč. Pokud se po dohodě koná konzultace u klienta je cena 900,- Kč plus náklady na dopravu.

Storno podmínky: Při zrušení konzultace méně než 24 hod před dohodnutým termínem je zálohová platba nevratná. V případě zrušení konzultace z mojí strany bude po dohodnut nový termín, nebo bude po dohodě klientovi vrácena záloha.

Pokud klient zruší dohodnutou konzultaci méně než 24 hod před dohodnutým termínem jsem oprávněna vyžadovat storno poplatek ve výši ceny 1 hod. konzultace, tj. 900,-. Pokud byla dohodnuta konzultace u klienta, jsem oprávněna vyžadovat i uhrazení nákladů na dopravu.

 

Upozornění: Konzultace, které se týkají zdravotních problémů nenahrazují lékařskou péči.

anam novinky

24.08.2018 Zvu vás na

prožitkový kurz 

V proudu života

termín přihlášení:      7.9.2018

zahájení:                 22.9.2018


anam kontakt
mapa
Libuše Rychterová
Podbrdy 71 
267 27 Liteň 

 
 
 
 
 
 
 
 
Ing. Libuše Rychterová
+420 731 582 082
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
skype    LiRychterova