S přítelem duše můžeme být sami sebou.

 

 k2www         

„Když rostlina nemůže žít podle své povahy, zahyne. O člověku to platí taktéž.“

H.D.Thoreau

 

 

Důvěřuj

Imaginace pro moje vnitřní děti

Jsem v zavinovačce. Rozvazuju zavinovačku, vyndávám sebe jako miminko. Miminko svlékám z oblečení. Beru nahé do náruče, jsem nahá a dotýkám se té malé lehce, hladím jí, pláču štěstím. Jsem s tebou. Ponořujeme se do teplé vody v moři vzpomínek. Sluníčko, čistá voda, modrá laguna. Lehce ji držím, voda nás nadnáší, je teplá, příjemná, slaná, laská nás, ležíme spolu ve vodě, cachtáme se, smějeme se, cákáme, kope nožičkama, směje se. Absolutní bezpečí, hravost dovádění. Klid střídá pohyb.  Jsme na sluníčku na něčem hebkém, jsme tam sami spolu. Pes. Je s námi Rozára. Čisťoučká, voňavá, vše je rozzářené. Usínáme spolu. V náruči v bezpečí. Jen se lehce dotýkáme.

 

Probudím se a vidím a cítím jak je se mnou. Rozpustile se zasměje. Je mi dobře.

Bojím se, že někdo přijde a vyruší mě. Ujišťuju se, že tam nikdo není a nic nehrozí. Znovu a znovu. Přichází někdo, nevím, kdo to je. Je to něžná postava, která mě neohrožuje. Je tam se mnou. Vnímá mě, vidím její výraz, který je laskavý. Vnímám jak mě má ráda a vše je dobře. Bere mě do náruče. Dotek je příjemný, akorát. Ani moc ani málo, Neomezuje a je bezpečný. Má mě ráda, cítím to. Je se mnou, okolo mě a něžně mě ochraňuje. Nic se mi nemůže stát, je okolo mě její energie.

Jdu spolu s ní do svého života. Je stále se mnu a podporuje mě. Už nejsem sama. Je stále se mnou. Zahřívá mě, když je mi chladno, obléká mě do něžných příjemných látek, které jsou jako její dotek v nádherných barvách. Rozpouští vše co mě tíží, škrtí, tlačí, jakkoliv omezuje. Mohu se volně pohybovat v něžném oblaku.

Ve škole, netlačí lavice, nebolí ruka, mohu tančit. Udržuje vše, co by mi mohlo ublížit, daleko ode mě.

Šeptá mi, že ví jak mi je, oni to nechápou a neví. Nic si z toho nedělej, soustřeď se na mě. Vnímej moji lásku. Je stále s tebou. Jdu do situace, kdy dělám něco, co ostatní považují za blbost, že je to zbytečný, že jsem divná. Jdu do situace, kdy musím dělat něco, co chtějí ostatní. Nechci to dělat, chci být jinde. Bere mě pryč a říká mi tvoje vnímání je správné, i když ostatní dělají něco jiného. Dělej to, co chceš dělat, já tě budu chránit. Nedělej to co třeba jen malinko je pro tebe nepříjemné. Vnímáš, že to chceš trochu jinak. I když ti ostatní tvrdí, že je to tak správně, ale ty víš, že to není ono. Nespokoj se s tím, co ti nedělá opravdu dobře.

Voda musí být teplá pro tebe akorát. Oblečení pro tebe akorát. Nechci dort, chci něco jiného, nechci jíst. Chci jít ven a hrát si se psem, mazlit se s ním. Pozorovat, hladit, dotýkat se. Ne to co mi vnucujete, nechci. Chci něco jiného a nevím co.

Jsem stále obklopená energií lásky absolutního přijetí. Podporuje mě, abych byla sama sebou.

Následuji jemný tlak vedení. Důvěřuji a nechávám se vést. Bojím se. Slyším, jsem s tebou. Uvidíš. Tohle jsi ještě nedělala a přece to velmi dobře umíš. Půjde to lehce, něžně, s láskou a něžnou radostí. Tetelivým chvění vzrušivé radosti. Nemůžeš to vědět, žádná tvoje dosavadní zkušenost tomu neodpovídá. Je to něco co jsi ještě nedělala. Pusť se a pojď se mnou.

Vydej se na cestu svého určení. Co to je? Hojivá klidná přítomnost, důvěra a přijetí. Pohyb

, krok stabilita. Nemusíš se starat dopředu. Vydej se na cestu. Na cestu takovou, která tě naplní mojí přítomností. Ostatní tě uvidí a zůstanou v němém úžasu. Whau,  to je nádhera. Budou ti závidět, ale nikdo si nedovolí tě zastavit. Bude to úplně jasné a zřetelné. Nepotřebuješ dokazovat ostatním zda to, co děláš, má nějaký smysl. Jen to dělej. Neohlížej se na to, že ostatní čumí a tváří se, že to je k ničemu. Důvěřuj mému vedení. Buď v mé přítomnosti, následuj mě. Vnímej mě a budeš-li cítit moji energii, je vše dobře. Neopouštěj svoji cestu. Důvěřuj.

anam novinky

24.08.2018 Zvu vás na

prožitkový kurz 

V proudu života

termín přihlášení:      7.9.2018

zahájení:                 22.9.2018


anam kontakt
mapa
Libuše Rychterová
Podbrdy 71 
267 27 Liteň 

 
 
 
 
 
 
 
 
Ing. Libuše Rychterová
+420 731 582 082
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
skype    LiRychterova